giyze.com
Sepetiniz

Benguen | Hakkımızda

Benguen.com, Biz MODA’yız! Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle, Türkiye’nin hızla büyüyen markası olarak yüzbinlerce müşteriye hem perakende hem de e-ticaret kanallarında hizmet veriyoruz. “Aklında ne varsa, en uygun fiyata burada” sloganımızla, yıllardır kadınların vazgeçilmez adresi olan benguen.com, Türkiye’nin öncü kadın giyim sitesi olarak öne çıkıyor. Her gün binlerce müşterimize hizmet sunarak yarattığımız farkın tek bir amacı var: Ülkemizde ve dünyada milyonlarca kadına ulaşarak modayı yeniden tanımlamak! Eğer sen de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerle dolu, birbirinden eşsiz kombin fikirleriyle dolu bir alışveriş deneyimi yaşamak istersen, kategorilerimizi ziyaret et. Moda dünyasında doğru adrestesin!

Trendyol gibi Türkiye'nin en güçlü pazar yerlerinde binlerce takipçinin sevgisini kazandığımız gibi, e-ticarette de duruşumuzu her zaman en trend seçeneklerle koruyoruz.

Mutlu Müşteri ilkesiyle hareket eden ECE Mağazacılık ve E-Ticaret Ltd. Şti., kuruluşundan bu güne kadar bu ilkeyi sürdürmekte ve Benguen.com'u butik kavramı ile hızla değişen moda akımını yenilikçi fikirlerle birleştirerek, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan bir marka haline getirmiştir.

Kalite Garantisi: Benguen.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir ve kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş: Benguen.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Benguen.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit gibi birçok avantaj sizi bekliyor. Kalite ve güvenin adresi olan Giyze.com'da alışveriş yaparak avantajları keşfedin.