benguen.com
Sepetiniz

TOPTAN SATIŞ VE XML BAYİLİĞİ HAKKINDA

TOPTAN SATIŞ VE XML BAYİLİĞİ HAKKINDA

Merhaba sizlere iki farklı çalışma şekli  sunmaktayız

Toptan Tesettür Giyim

- Self Servis: Öncelikle www.benguen.com  sitemizden bireysel  üyelik oluşturmalısınız daha sonrasında mail adresinizi bize bildirmelisiniz. Toptan sipariş panelinizi aktif ettikten ve IP numaralarınızın tanımlaması yapıldıktan sonra kendiniz web sitemizden dilediğiniz ürünü renk beden adet ayrımı olmaksızın  sepetinize ekleyip siparişinizi  tamamlayabilirsiniz. Saat 15:00 de hazır olan siparişlerinizi depomuzdan mesai saatleri  içinde kendinizde teslim alabilirsiniz.

Toptan ürün satışı hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş için 0212 610 94 20  numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

-        İkinci çalışma şekli olarak ürünlerimizi kendi internet sitenizde , instagram hesaplarınızda yada pazaryerlerlerinde (hepsi burada , gitti gidiyor,n11,ptt avm vs)  trendyol hariç tutulmaktadır. satışa sunmak için xml bayiliği alabilirsiniz.bu çalışma şekli sizleri ürün satın alma zahmetinden kurtaracak ve satış yapmak için ihtiyaç duyduğunuz yüksek stok ürün bedellerini finanse etme süreçlerinizi rahatlatacaktır.Bu çalışma biçimi e ticaret süreçlerine yeni başlayan yada stok maliyetleri ile başa çıkamayan kişiler için uygun bir finansman ile satış olanakları sağlayacağından avantajları ile öne çıkmaktadır.Xml bayiliği almak için yapmanız gerekenler bizimle iletişime geçip öncelikle sitemizden bir üyelik hesabı oluşturmanızdır. Mail ,ıp adreslerinize yapılan tanımlamalardan sonra ürün  satışına başlayabilirsiniz.Xml bayilik ücreti bir kereye mahsus olmak üzere 2500 tldir ve bu tutar çalışmanızı sonlandırdıktan sonra iade edilmemektedir.